Temat: Nauczyciele.

Terminy zebrań Rady Pedagogicznej

Terminy konsultacji z rodzicami w roku szk. 2020/2021

L.p. Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina
1 Adamska-Borek Aneta poniedziałek 14:35 - 15:20
2 Bawoł Stanisława środa 9:50 - 10:35
3 Błaszkowska Barbara środa 9:50 - 10:36
4 Boniewski Kamil wtorek 13:40 - 14:25
5 Boniewski Lech codziennie  poza zajęciami
6 Burszewski Leszek poniedziałek 12:45 - 13:30
7 Chyczewski Leszek piątek 8:00 - 8:45
8 Ciarcińska Barbara wtorek 9:35 - 10:20
9 Dalecka Justyna piątek 11:35 - 12:20
10 Dobrzyńska Maria poniedziałek 9:35 - 10:20
11 Dołęgowska Anna środa 8:55 - 9:40
12 Gadomska Małgorzata środa 9:35 - 10:20
13 Gawlińska Renata wtorek 9:35 - 10:20
14 Giranowska Dorota piątek 9:50 - 10:35
15 Gnatowska Anna wtorek 8:50 - 9:50
16 Grochowiecka Anna poniedziałek 10:55 - 11:40
17 Gryszpanowicz Olga piątek 8:40 - 9:25
18 Jędrzejewska Ewa czwartek 12:45 - 13:30
19 Jędrzejewska Magdalena środa 11:50 - 12:35
20 Kaliński Leszek codziennie  poza zajęciami
21 Kamiński Robert poniedziałek 10:55 - 11:40
22 Koczywąs Zofia wtorek 10:30 - 11:15
23 Konstantynowicz Sławomir środa 10:55 - 11:40
24 Koszela Barbara czwartek 11:50 - 12:35
25 Lewandowska Jolanta  piątek 11:50 - 12:35
26 Małecka Beata poniedziałek 10:55 - 11:40
27 Markowska Agnieszka wtorek 10:55 - 11:40
28 Matuszewski Michał poniedziałek 11:50 - 12:35
29 Mikołajewska Małgorzata piątek 12:45 - 13:30
30 Misiurska Bożena wtorek 10:55 - 11:40
31 Nowakowska Bożena poniedziałek 10:30 - 11:15
32 Opara Anna czwartek 11:50 - 12:35
33 Pakuszewska Ewa piątek 11:50 - 12:35
34 Pawelska Elżbieta piątek 10:55 - 11:40
35 Pietrzak Marta poniedziałek 9:50 - 10:35
36 Podlecka Agnieszka piątek 11:50 - 12:35
37 Przybyszewska Katarzyna środa 10:55 - 11:40
38 Pyszniewska Bożena czwartek 11:50 - 12:35
39 Robakiewicz Marek wtorek 8:55 - 9:40
40 Romanowska Katarzyna czwartek 11:50 - 12:35
41 Rubinkowska Marzena wtorek 10:55 - 11:40
42 Skórska Anna codziennie  poza zajęciami
43 Szprengel Danuta poniedziałek 9:35 - 10:25
44 Turalska Joanna środa 11:40 - 12:35
45 Turalski Krzysztof codziennie  poza zajęciami
46 Tybuszewska Mirosława poniedziałek 12:30 - 13:15
47 Wędrowska Grażyna wtorek 9:50 - 10:25
48 Więckowska Bożena piątek 9:35 - 10:25
49 Wiśniewska Aldona środa 9:50 - 10:35
50 Wysocka Dorota wtorek 8:40 - 9:25
51 Wysocka Jolanta  wtorek 11:35 - 12:20