Temat: Nasi nauczyciele.

Terminy zebrań RP

Terminy konsultacji z rodzicami w I półroczu roku szk. 2018/2019

L.p. Nazwisko i imię Dzień Godzina
1 Adamska-Borek Aneta PO 14:35-15:10
2 Bawoł Stanisława CZ 12:45-13:30
3 Błaszkowska Barbara ŚR 11:50-12:35
4 Boniewski Kamil WT 10:55-11:40
5 Burszewski Leszek PI 08:55-09:40
6 Chojnowski Piotr CZ 09:50-10:35
7 Chyczewski Leszek CZ 09:50-10:35
8 Ciarcińska Barbara WT 11:50-12:35
9 Dobrzyńska Maria ŚR 09:50-10:35
10 Dołęgowska Anna PO 09:50-10:35
11 Dudka Ewa WT 09:50-10:35
12 Gadomska Małgorzata CZ 09:50-10:35
13 Gawlińska Renata PO 10:55-11:40
14 Gierwatowska Jadwiga ŚR 09:50-10:35
15 Giranowska Dorota PI 08:55-09:40
16 Gnatowska Anna CZ 10:55-11:40
17 Grochowiecka Anna CZ 11:00-12:00
18 Jędrzejewska Ewa WT 09:50-10:35
19 Jędrzejewska Magdalena CZ 10:55-11:40
20 Kamiński Robert CZ 12:45-13:30
21 Koczywąs Zofia PO 09:50-10:35
22 Konstantynowicz Sławomir WT 12:45-13:30
23 Koszela Barbara CZ 10:55-11:40
24 Lekh Lyudmyla WT 14:25-15:10
25 Lewandowska Jolanta WT 09:50-10:35
26 Małecka Beata CZ 11:50-12:35
27 Markowska Agnieszka PI 10:55-11:40
28 Matuszewski Michał PI 08:55-09:40
29 Mikołajewska Małgorzata PI 09:50-10:35
30 Nowakowska Bozena CZ 10:55-11:40
31 Opara Anna ŚR 09:50-10:35
32 Pawelska Elżbieta ŚR 09:50-10:35
33 Pawlicka Mirosława PO 08:55-09:40
34 Pietrzak Marta WT 08:55-09:40
35 Podlecka Agnieszka ŚR 14:30-15:15
36 Przybyszewska Katarzyna CZ 09:50-10:35
37 Pyszniewska Bożena PI 09:50-10:35
38 Robakiewicz Marek PO 11:50-12:35
39 Romanowska Katarzyna PI 09:50-10:35
40 Rubinkowska Marzena ŚR 10:55-11:40
41 Sarnowska Marta WT 10:55-11:40
42 Skórska Anna PI 10:00-13:00
43 Staniszewski Adam CZ 10:55-11:40
44 Świerkocka Małgorzata PI 10:55-11:40
45 Turalska Joanna ŚR 11:50-12:35
46 Tuwalska Justyna CZ 11:50-12:35
47 Tybuszewska Mirosława PI 10:55-11:40
48 Wędrowska Grażyna WT 11:50-12:35
49 Więckowska Bożena PO 12:45-13:30
50 Wiśniewska Aldona WT 11:50-12:35
51 Wysocka Dorota PI 12:45-13:30
52 Wysocka Jolanta PI 11:50-12:35