Temat: Nasi nauczyciele.

Terminy konsultacji z rodzicami w II półroczu roku szk. 2017/2018

L. p.

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

1

Adamska-Borek Aneta

środa

14.30 - 15.10

2

Bawoł Stanisława

piątek

9.50 - 10.35

3

Błaszkowska Barbara

wtorek

12.45 - 13.30

4

Boniewski Kamil

wtorek

11.50 – 12.35

5

Burszewski Leszek

środa

13.40 - 14.25

6

Chyczewski Leszek

piątek

10.55 - 11.40

7

Ciarcińska Barbara

wtorek

10.55 - 11.40

8

Dobrzyńska Maria

środa

9.50 - 10.35

9

Dołęgowska Anna

czwartek

10.55 - 11.40

10

Dudka Ewa

poniedziałek

9.50 - 10.35

11

Gadomska Małgorzata

poniedziałek

9.50 - 10.35

12

Gawlińska Renata

środa

9.40 - 10.35

13

Gierwatowska Jadwiga

poniedzałek

11.50 - 12.35

14

Giranowska Dorota

środa

9.50 - 10.35

15

Gnatowska Anna

wtorek

9.50 - 10.35

16

Grochowiecka Anna

czwartek

12.00 - 13.00

17

Jędrzejewska Ewa

czwartek

10.55 - 11.40

18

Jędrzejewska Magdalena

czwartek

11.50 - 12.35

19

Kaliński Leszek

wtorek

9.50 - 10.35

20

Kamiński Robert

Wtorek

9.50 - 10.35

21

Kapczyńska Marta

czwartek

10.55 - 11.40

22

Koczywąs Zofia

poniedziałek

10.55 - 11.40

23

Konstantynowicz Sławomir

środa

11.50 - 12.35

24

Lekh Lyudmyla

środa

9.50 - 10.35

25

Lewandowska Jolanta

środa

10.55 - 11.40

26

Małecka Beata

czwartek

8.00 - 8.45

27

Markowska Agnieszka

czwartek

9.50 - 10.35

28

Matuszewski Michał

poniedziałek

11.50-12.35

29

Mikołajewska Małgorzata

wtorek

9.50 - 10.35

30

Misiurska Bożena

wtorek

10.55 - 11.40

31

Nazar Elżbieta

piątek

8.55 - 9.40

32

Nowakowska Bożena

wtorek

8.55 - 9.40

33

Opara Anna

środa

10.55 - 11.40

34

Pac Aneta

piątek

9.50 - 10.35

35

Pawelska Elżbieta

piątek

8.00 - 8.45

36

Pawlicka Mirosława

czwartek

10.55 - 11.40

37

Pietrzak Marta

wtorek

8.55 - 9.40

38

Podlecka Agnieszka

czwartek

11.50 - 12.35

39

Pyszniewska Bożena

środa

11.50 - 12.35

40

Robakiewicz Marek

czwartek

11.50 - 12.35

41

Romanowska Katarzyna

czwartek

11.50 - 12.35

42

Rubinkowska Marzena

środa

10.55 - 11.40

43

Skórska Anna

Środa

9.50 – 10.35

44

Świerkocka Małgorzata

piątek

13.40 - 14.25

45

Turalska Joanna

poniedziałek

11.50 - 12.35

46

Tybuszewska Mirosława

środa

8.55 - 9.40

47

Walo – Słupecka Maria

wtorek

9.50 - 10.35

48

Wędrowska Grażyna

wtorek

9.50 – 10.35

49

Więckowska Bożena

poniedziałek

10.55 - 11.40

50

Wiśniewska Aldona

czwartek

9.40 – 10.35

51

Woźniak Monika

wtorek

10.55 - 11.40

52

Wysocka Dorota

piątek

10.55 - 11.40

53

Wysocka Jolanta

czwartek

11.50 - 12.35

54

Tuwalska Justyna

wtorek

8.00 - 8.45